Vodič VZV - expedient 1000 €

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • mzda 1000 € brutto + 100 € variabilná zložka
  • zabezpečuje príjem, uskladnenie a výdaj expedovaného tovaru
  • práca na 2 zmeny
  • preukaz VZV - platný výhodou

Požadujeme

  • prax na VZV
  • práca je vhodná pre mužov
  • práca vo výškach cca 10 m
  • práca so skenerom výhodou
  • práca v skladoch výhodou
  • spoľahlivosť a chuť pracovať
  • zodpovednosť a pracovitosť

Ponúkame

  • zaujímavá a rôznorodá práca v medzinárodnom prostredí
  • osobný a profesionálny rast
  • športové a relaxačné služby
  • zamestnanecké zľavy na produkty
  • vitamínový balíček

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Farmaceutický priemysel:
Firma aktívne spolupracuje s približne 1700 lekárňami, výdajňami zdravotníckych potrieb a nemocnicami na území celého Slovenska, ktorým ponúka takmer 17 000 tovarových položiek z oblasti liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. O výberovom procese sa môžete informovať na čísle 0902 942 430 alebo formou mailu : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3667419  Dátum zverejnenia: 14.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000,00 EUR/m