Projektový Manažér - Hliníkové Fasády

Miesto práce

Ružomberok

plný úväzok

Náplň práce

  • celková zodpovednosť od prevzatia projektu až po odovzdanie stavby
  • komunikácia so zástupcom investora stavby
  • zodpovednosť za správnosť a implementáciu technologických postupov montáže
  • definovanie úloh dotknutým zamestnancom
  • pravidelné kontrolovanie zverených projektov
  • obstarávanie externých služieb a materiálu
  • reporting na pravidelnej báze

Požadujeme

  • vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie najlepšie stavebného zamerania
  • prax ako projektový manažér s nejakou skúsenosťou sklo - hliník, najlepšie v oblasti realizácie kovových fasád
  • schopnosť komunikácie so zákazníkom
  • VP skupiny B
  • ochota cestovať v rámci Slovenska podľa miesta projektu

Ponúkame

  • nástupná mzda od 1500 € brutto - výška mzdy je otvorená podľa dohody
  • štandardné firemné benefity

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Slovenská spoločnosť zameraná na výrobu a dodávku kovových stavebných systémov s približným obratom 16 mil. eur ročne, pôsobiaca na trhu od roku 2005.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Bc. Jozef Tencer
Senior Recruitment Consultant
Trenkwalder, a.s. Bratislava
M: +421 911 908 798
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3666094  Dátum zverejnenia: 13.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500,00 EUR/m