Vodič VZV

Miesto práce

Banská Bystrica

plný úväzok

Náplň práce

Pre klienta obsadzujeme pracovné pozície:

Vodič VZV
  • obsluha VZV, prepravovanie materiálu v rámci areálu

Požadujeme

Vodič VZV:
  • ochota pracovať na nepretržitú resp. trojzmennú prevádzku
  • znalosť obsluhy VZV
  • platný preukaz obsluhy VZV - trieda II. typ W1, W2
  • skúsenosti s prácou vo výrobnom podniku výhodou

Ponúkame

  • hlavný pracovný pomer (nie forma dohody)
  • mzda cca 700,- EUR v čistom
  • každomesačná variabilná výkonnostná zložka mzdy
  • mimoriadne odmeny
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • bezplatný firemný autobus v rámci BB
  • stravné lístky počas vybraných zmien
  • dlhodobé zamestnanie

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Práca vo výrobnom podniku zaoberajúcim sa výrobou debniacich dosiek.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade Vášho záujmu nám zašlite životopis na [email protected].
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3622811  Dátum zverejnenia: 17.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou