Account manager pre obalové materiály (obchod)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Chcete sa kariérne posunúť a máte radi výzvy? Hľadáme obchodníka, ktorý na Slovensku rozbehne nový projekt v oblasti obalových materiálov pre spoločnosť so silným menom na trhu.
  • Predaj produktov (v oblasti obalových materiálov)
  • Aktívne vyhľadávanie nových klientov, budovanie a rozvíjanie obchodných vzťahov
  • Navrhovanie riešení pre klientov
  • Prieskum a analýza trhu
  • Implementácia nových produktov na trh

Požadujeme

  • Skúsenosti individualizovaným predajom - podmienkou
  • Anglický jazyk - aktívne
  • Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • Samostatnosť a dravosť
  • Ochota cestovať v rámci Slovenska
  • Vodičský preukaz

Ponúkame

  • Základná mzda: 1500 € brutto / mesiac + variabilná zložka v závislosti od výsledkov
  • Základná mzda sa môže zvyšovať v závislostí od skúseností kandidáta
  • Práca je prevažne formou home office
  • Služobné auto na súkromné účely
  • Vzdelávanie
  • Poukážky na kultúru a šport
  • Prácu pre úspešnú firmu v mladom dynamickom kolektíve

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová
+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3618220  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.