Procesný technik

Miesto práce

Dolný Kubín

plný úväzok

Náplň práce

  • sledovanie a príprava výrobnej dokumentácie
  • analýza výrobného procesu
  • práca na pridelených výrobných procesoch
  • kontrola výrobnej linky
  • výroba vzoriek

Požadujeme

  • vzdelanie v technickom alebo elektrotechnickom odbore
  • anglický jazyk na úrovni B1
  • technické a analytické myslenie

Ponúkame

  • 816 eur/brutto na mesiac v závislostí od skúseností + 13. Plat
  • Príspevok do DDS
  • Príspevok na stravu, vianočný príspevok, rôzne vstupenky na podujatia
  • Jazykové kurzy
  • Práca v modernej a stabilnej spoločnosti
  • Možnosť kariérneho rastu

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Ivana Lucká
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3618208  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.