Manažér obchodného oddelenia v automotive

Jedinečná príležitosť pre obchodníka skúseného v medzinárodnom obchode s automotive zameraním. Ak hovoríte plynule nemecky aj anglicky, pridajte sa k nám! My oceníme Vaše skúsenosti.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za plánovanie a riadenie činností predaja
  • Analýza možností na trhu a akvizícia nových obchodných príležitostí
  • Prezentovanie produktov a výrobných kapacít spoločnosti
  • Udržiavanie pravidelného kontaktu so zákazníkmi a budovanie dobrých obchodných vzťahov
  • Vedenie obchodných stretnutí, rokovanie o spolupráci/ cenách a zmluvných podmienkach
  • Zisťovanie potrieb klientov a hľadanie individuálnych riešení pre nich
  • Komunikácia s partnerskými podnikmi v zahraničí
  • Monitorovanie priebehu včasnej realizácie zákaziek
  • Pravidelné reportovanie konateľom spoločnosti
  • Pravidelné pracovné cesty do zahraničia

Požadujeme

  • Skúsenosti s dodávateľmi/ subdodávateľmi OEM, TIER1, TIER 2
  • Plynulú komunikácia v NEMECKOM aj ANGLICKOM jazyku
  • Prax na rovnakej či obdobnej pozícii min. 8 rokov
  • Znalosť práce v programoch SAP a CMR
  • Samostatný a proaktívny typ
  • Ochota cestovať do zahraničia

Ponúkame

  • Balík zamestnaneckých výhod a benefitov bude kandidátovi upresnený na osobnom pohovore
  • Garantovaná mzda 3 700€ brutto/ mes. (výška finálnej mzdy závisí od Vašej seniority) + pravidelné odmeny

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Lucia Michalíková

+421 902 922 833
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3612484  Dátum zverejnenia: 2.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.