Konštruktér pre celosvetovú dodávateľskú firmu

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • návrhy automatizovaných výrobných strojov a zariadení
  • vypracovávanie návrhov zostáv a komponentov
  • vytváranie výkresov a pneumatických, alebo hydraulických plánov
  • návrhy a výpočty pohonov a komponentov
  • sledovanie a dodržiavanie cieľov a plánov
  • posudzovanie požiadaviek zákazníkov, noriem DIN a bezpečnostných predpisov

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore strojárstva, alebo techniky
  • viacročné skúsenosti s konštrukciou strojov
  • pracovné skúsenosti v oblasti automatizačnej techniky a používania robotov
  • aktívna znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka
  • skúsenosti s aplikáciami Catia V5, Solidworks a SAP
  • znalosť technológie pneumatického riadenia
  • kreativita vo vývoji nových nápadov na produkty
  • flexibilita, samostatnosť a štruktúrovaný spôsob práce
  • tímový duch a komunikačné schopnosti

Ponúkame

  • 1800 eur brutto na mesiac
  • Práca v dynamickom a mladom kolektíve

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať

Ivana Lucká
+421 902 942 472
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3588348  Dátum zverejnenia: 28.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.