Java Developer

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

  • programovanie v Java
  • Spring framework výhodou
  • vývoj nových aplikácií a funkcionalít ako aj existujúcich aplikácií
  • agile software development metodológia
  • práca na rôznych častiach vývoja projektu
  • práca v tíme skúsených developerov

Požadujeme

  • skúsenosti s rôznymi projektami ako Java developer
  • výborná znalosť Java a framework Spring výhodou
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • ochota ďalej sa vzdelávať
  • analytické myslenie
  • tímový hráč

Ponúkame

  • základná garantovaná mzda 1200€ brutto/mesiac
  • možnosť navýšenie na základe skúseností a seniority (dohodou)
  • ďalšie možnosti vzdelávania s podporou zamestnávateľa

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Barbora Antalíková

+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3579037  Dátum zverejnenia: 15.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.