Dispečer do novootvorenej pobočky

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Komunikácia s dopravcami, vyjednávanie prepravných podmienok
  • Plánovanie distribučných ciest dopravcov a stanovovanie optimálnych trás vozidiel
  • Príprava príslušných dokumentov k preprave tovarov
  • Koordinácia a kontrola plnenia objednávok
  • Informovanie zákazníkov o objednávkach a monitoring objednávok
  • Dohľad nad celým procesom riešenia reklamácií, operatívne riešenie vzniknutých zmien
  • Mzda 1100€ brutto/ mes. (navýšenie možné v závislosti od skúseností)

Požadujeme

  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (B2) veľkou výhodou
  • Prax na rovnakej/ obdobnej pozícii min. 1 rok
  • Znalosť MS Office na stredne pokročilej úrovni
  • Komunikatívny a empatický prístup
  • Dobrý time management a odolnosť voči stresu

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Lucia Michalíková

+421 902 922 833
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3577222  Dátum zverejnenia: 13.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.