Procesný inžinier (Ref. č.: a0t5800000ZsvHoAAJ)

Miesto práce

Trenčín

plný úväzok

Náplň práce

  • Zavádzanie nových výrobných procesov a starostlivosť o existujúce
  • Zavádzanie LEAN nástrojov, optimalizácia výrobných procesov
  • Analýza problémov vo výrobnom procese a navrhovanie riešení
  • Vypracovávanie a aktualizovanie pracovných postupov pre výrobné linky
  • Príprava na audit

Požadujeme

  • Technické vzdelanie a prax 2 roky
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • MS Office - pokročilý
  • Základná znalosť SAP programu
  • Technické a analytické myslenie
  • Problem solving a organizačné schopnosti

Ponúkame

  • Základná mzda od 1200€ brutto/mesiac, mzda sa však bude zvyšovať v závislosti od skúseností kandidáta
  • Možnosť profesného rastu
  • Výučba AJ/NJ
  • Príspevok do DDS
  • Poukážky na šlužby/kozmetiku
  • Pravidelné teambuildingy
  • Bonusový systém

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová
+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3576948   Dátum zverejnenia: 12.1.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.