Práca vo výrobe - vhodná aj pre ženy za 745 € okres Veľký Krtíš

Miesto práce

okres Veľký Krtíš

plný úväzok

Náplň práce

  • mzda 635 € brutto + 110 € variabilná zložka
- práca vhodnejšia pre ženy
  • výroba káblových zväzkov
  • kompletizácia zväzkov a konektorov
  • nenáročná práca v príjemnom prostredí
  • práca na 2 zmeny bez nočných zmien

Požadujeme

  • manuálnu zručnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • zodpovednosť
  • flexibilita

Ponúkame

  • plat 635 € brutto
  • viariabilná zložka 110 € (mesačne vyplácaná pri plnej dochádzke)
  • príspevok na dopravu od 20 do 60 € podľa vzdialenosti
  • práca na HPP a dodržanie všetkých podmienok Zákonníka práce

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Výroba je zameraná na výrobu špeciálnych káblových zväzkov pre potreby automobilového priemyslu významných značiek.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Výberové konanie bude prebiehať formou osobných pohovorov. Informovať sa môžete na tel.č.0902 942 430 alebo e-mailom:[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3531119  Dátum zverejnenia: 5.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 635,00 EUR/m