BI/DWH Analytik

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

  • Zber a analýza požiadaviek zákazníka a následný návrh riešenia
  • Práca na business intelligence a data warehouse projektoch
  • Práca zahŕňa business analýzu, dátovú analýzu, dátové modelovanie, data mining a návrh riešení
  • Tvorba projektovej dokumentácie
  • Práca v tíme

Požadujeme

  • Silné znalosti SQL
  • Skúsenosť s BI nástrojmi (Qlik, Tableau, Cognos, PowerBI) výhodou
  • Výhodou sú aj skúsenosti s Power Designer či BI Architect
  • Prax v oblasti banking či telco výhodou
  • Prax v oblasti business analýzy, spracovania návrhu efektívnych riešení, komunikácia so zákazníkom a s IT development tímom počas celého cyklu vývoja a implementácie
  • Anglický jazyk na úrovni B2 nutnosťou
  • Analytické myslenie
  • Samostatnosť a orientácia na cieľ

Ponúkame

  • Základná garantovaná mzda 1300€ brutto/mesiac (s možnosťou navýšenia v závislosti na skúsenostiach kandidáta)
  • Možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
  • Zázemie stabilnej spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Barbora Antalíková

+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3521824  Dátum zverejnenia: 22.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.