Logista

Ste skúsený v oblasi logistiky? Ak sú Vašou silnou stránkou samostatnosť a dobré vyjednávacie schopnosti, tak čítajte ďalej!

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Manažovanie prepravy pre firmu od A po Z (do EU aj tretích krajín)
  • Aktívna komunikácia a vyjednávanie podmienok s dopravcami
  • Zabezpečiť proces vybavenia objednávok a komunikáciu so zákazníkmi
  • Spracovanie kalkulácii a cenových ponúk
  • Dohľad nad plnením prepravných lehôt
  • Kontrola a hodnotenie realizovaných zákaziek
  • Riešenie reklamácií
  • Znalosť Incoterms

Požadujeme

  • Anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B2
  • Prax na rovnakej či obdobnej pozícii min. 3 roky
  • Dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • Samostatné jednanie a schopnosť správne sa rozhodnúť

Ponúkame

  • Možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí
  • Pracovný pomer na dobu neurčitú
  • Flexibilná pracovná doba
  • Stravné lístky nad rámec zákona
  • Stabilné a dlho udržateľné miesto
  • Základná mzda 1400€ (navýšenie možné v závislosti od skúseností)

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Lucia Michalíková

+421 902 922 833
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3520258  Dátum zverejnenia: 19.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.