Key Account Manager - IT

Hľadáme key account managera, ideálne z oblasti IT so skúsenosťou v oblasti SAP riešení.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Tvorba stratégie a taktiky predaja pre kľúčových zákazníkov
  • Organizácia a účasť na obchodných stretnutiach s kľúčovými zákazníkmi
  • Identifikácia, návrhy a podpora produktov a služieb pre kľúčové segmenty trhu
  • Spolupráca na príprave zmluvných dohôd, rokovanie o zmluvných podmienkach a zabezpečenie ich plnenia
  • Zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov činností
  • Prípadné vedenie školení pre klientov a pracovníkov iných oddelení

Požadujeme

  • Ideálny kandidát má skúsenosť s obchodnou činnosťou so SAP riešeniami, prípadne iných ERP riešení
  • Prehľad v oblasti IT riešení
  • Obchodná orientácia, orientácia na cieľ, vyjednávacie a komunikačné zručnosti
  • Reprezentatívne vystupovanie.
  • Ochota cestovať v rámci celého Slovenska
  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
  • Vodičský preukaz: B

Ponúkame

  • Možnosť pracovať na veľkých a stredne veľkých projektoch v oblasti SAP a IT riešení pre zákazníkov
  • Príležitosť odborne rásť prostredníctvom projektov
  • Práca v dynamickom, mladom kolektíve
  • Základná mzda 1500 Eur (v závislosti od skúsenosti môže byť aj vyššia) + variabilná zložka mzdy
  • Ďalšie benefity budú predstavené na pohovore

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Andrea Erniholdová

+421 911 235 982
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3515111  Dátum zverejnenia: 12.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.