Referent obchodného oddelenia

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • podpora obchodného oddelenia, predaj služieb
  • aktívna komunikácia so zákazníkom (osobne alebo elektronicky)
  • administratíva spojená s predajom
  • práca s hotovosťou, vystavovanie daňových dokladov
  • evidencia

Požadujeme

  • znalosť MS Office
  • pozícia je vhodná aj pre absolventa
  • vzdelanie v ekonomickej oblasti výhodou
  • príjemné vystupovanie a zameranie na zákazníka
  • samostatnosť a zodpovednosť

Ponúkame

  • základná garantovaná mzda 850€ brutto/mesiac
  • polročné odmeny
  • zázemie v stabilnej spoločnosti
  • možnosť rozvoja

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Ivana Lucká

+421 902 942 472
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3512241  Dátum zverejnenia: 9.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.