Asistent/ka v právnickej firme

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • podpora tímu právnikov
  • príprava podkladových materiálov, administratívna činnosť, vedenie evidencie právnych prípadov
  • preklady dokumentov v anglickom jazyku
  • príprava materiálov a hlásení na súdy
  • poštová evidencia
  • organizovanie firemných teambuildingov
  • komunikácia s oddeleniami ako sú IT, marketing a business development

Požadujeme

  • anglický jazyk na úrovni C1
  • prax na pozícii asistent, alebo administratívny pracovník výhodou
  • tímový hráč
  • zodpovednosť a dôslednosť pri plnení zverených úloh

Ponúkame

  • mzda 1200 eur/brutto na mesiac
  • možnosť kariérneho rastu
  • 13. plat
  • 3 sick days

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať

Mgr. Ivana Lucká
+421 902 942 472
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3510781  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.