IT projektový manažér

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

  • riadenie pridelených projektov počas celého životného cyklu projektu
  • zodpovednosť za dodanie projektu v dohodnutom čase a kvalite
  • plánovanie zdrojov potrebných na dokončenie a odovzdanie projektu
  • rozdeľovanie úloh pri príprave projektu, riadenie tímu pracovníkov
  • tvorba projektového plánu, timeline
  • zodpovednosť za dodržiavanie stanoveného budgetu
  • riadenie a komunikácia s dodávateľmi
  • podpora obchodu, konzultačná podpora
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • predchádzajúca skúsenosti s riadením IT projektov (minimálne 3 roky)
  • orientácie v IT technológiách
  • plynulá znalosť anglického jazyka
  • analytické myslenie
  • silné organizačné schopnosti
  • PM certifikácia je výhodou

Ponúkame

  • základná garantovaná mzda 2000€
  • konečná mzda závisí od skúseností kandidáta
  • flexibilná pracovná doba
  • stravné lístky hradené zamestnávateľom
  • príjemné pracovné prostredie

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Barbora Antalíková

+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3508410  Dátum zverejnenia: 4.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.