Vedúci oddelenia riadenia rizík

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • oceňovanie investičných nástrojov
  • analýza a monitoring rizika dôchodkových fondov a nových investícií
  • aktualizácia, implementácia a priebežné rozvíjanie modelov risk managementu
  • reporting vedeniu spoločnosti
  • tvorba a udržiavanie ekonomických modelov
  • vyhodnocovanie plnenia zákonných limitov
  • schvaľovanie investičných zámerov
  • vedenie stretnutí Risk Committee

Požadujeme

  • prax na finančných trhoch, vo finančnej inštitúcii alebo s prácou s CP min 3 roky
  • predošlá skúsenosť s modelovaním a aplikáciou kvantitatívnych metód v ekonómii
  • anglický jazyk na úrovni min B2
  • prax s programom SAP a MATLAB výhodou
  • základná orientácia v účtovných závierkach
  • samostatnosť, zodpovednosť a rozhodnosť
  • skúsenosti s organizovaním práce a vedením tímu

Ponúkame

  • výkonnostné bonusy vyplácané 2x do roka
  • príspevok na III. pilier
  • plat 2000€ brutto/ mesiac (navýšenie možné v závislosti od skúseností)

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Lucia Michalíková

+421 902 922 833
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3506036  Dátum zverejnenia: 2.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.