Konštruktér (Ref. č.: a0t5800000ZsUX7AAN)

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • návrhy automatizovaných výrobných strojov a zariadení
  • vypracovávanie hydraulických a pneumatických plánov
  • návrhy komponentov do výrobných strojov
  • posudzovanie požiadaviek zákazníkov
  • plnenie cieľov a plánov spoločnosti

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdelanie v odbore strojárstva
  • skúsenosti s automatizačnou výrobou
  • aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • skúsenosti s programami Catia V5 a ProEngineer
  • kreativita, flexibilita a tímový duch

Ponúkame

  • 1800 eur/brutto na mesiac
  • 13. plat
  • +4 dni dovolenky navyše

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať

Mgr. Ivana Lucká
+421 902 942 472
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 Bratislava
ID: 3503612   Dátum zverejnenia: 28.9.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.