Tester

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • testovanie SW (manuálne aj automatizované)
  • zabezpečovanie kvality vyvíjaného SW
  • príprava testovacích scenárov, tvorba skriptov
  • hľadanie možných chýb v SW/systéme
  • komunikácia s vývojovým tímom
  • vyhodnocovanie testov, analýza identifikovaných chýb
  • dokumentácia

Požadujeme

  • predchádzajúce skúsenosti na pozícii testera
  • skúsenosti a automatizovaným testovaním výhodou, prípadne ochota učiť sa nové veci
  • znalosť SW testovacích nástrojov výhodou

Ponúkame

  • základná garantovaná mzda 1200€ brutto/mesiac
  • finálna mzda veľmi závisí od skúsenosti kandidáta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Barbora Antalíková

+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3474089  Dátum zverejnenia: 20.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.