Aplikačná podpora

Miesto práce

okres Banská Bystrica

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

  • support koncových klientov
  • komunikácia s klientmi pri výskyte prevádzkových problémov
  • testovanie a diagnostika SW u klienta
  • príprava testovacích scenárov, tvorba skriptov
  • tvorba aplikačnej dokumentácie
  • servisná pohotovosť

Požadujeme

  • ukončené vzdelanie v oblasti informatiky a výpočtovej techniky
  • znalosť a skúsenosť s testovacími nástrojmi výhodou
  • základná znalosť UML
  • základná znalosť SQL
  • flexibilita a záujem o informačné technológie
  • komunikatívnosť

Ponúkame

  • minimálna garantovaná mzda 800€ (finálna mzda dohodou)
  • zázemie v silnej spoločnosti
  • možnosť kariérneho rastu a rozvoja

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Barbora Antalíková

+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3468772  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.