ProE Konštruktér

Miesto práce

Trenčiansky kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • tvorba návrhov a plánov na konštrukčné riešenia nástrojov pre opracovávanie trubkovín na CNC zariadeniach
  • vypracovávanie návrhov pre funkčné nástroje
  • spolupráca s vývojovým tímom pri vývoji nových produktov a spolupráca s technológom pri zavádzaní do sériovej výroby
  • operatívne riešenia nedostatkov nástrojov pri výrobe
  • kontakt s výrobcami nástroja a definovanie jeho kľúčových parametrov
  • 3D simulácia navrhovaných riešení
  • návrhy vhodných materiálov nástrojov a technologických postupov pre výrobu nástrojov

Požadujeme

  • minimálne 5 ročné skúsenosti s konštrukciou tvárniacich nástrojov
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • znalosť programu Pro/Engineer
  • znalosť MS Office

Ponúkame

  • základná mzda od 1800 eur/brutto fix
  • 13. plat

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ivana Lucká
+421 902 942 472
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3467601  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.