Operátor výroby

Miesto práce

okres Michalovce

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na hlavný pracovný pomer v medzinárodnej spoločnosti
  • mzda 3,09 EUR/hod. + príplatky za zmennosť
  • fyzicky náročnejšia práca
  • operátor výroby pracuje v 4 zmennej, resp. 3 zmennej prevádzke v závislosti od typu výroby
  • obsluhuje výrobné, resp. baliace zariadenia, vykonáva manuálnu činnosť a pravidelnú sanitáciu zariadení

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity,
  • skúsenosti z výroby, alebo s prácou na výrobnej linke - výhodou,
  • dobrý zdravotný stav,
  • manuálna zručnosť,
  • zodpovedný, flexibilný prístup k práci,
  • schopnosť pracovať na zmeny
  • pracovník musí dodržiavať pravidlá hygieny a bezpečnosti

Ponúkame

  • stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť závodného stravovania priamo v závode
  • príplatky za prácu poobede, v noci, cez víkend, št. sviatok a nadčas
  • benefity: zvýhodnený nákup výrobkov spoločnosti
  • starostlivosť o bezpečnosť a zdravie zamestnancov

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

potravinárska výroba

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Trenkwalder, a.s
Ing.Eva Oreská mobil :+421 905644121
mail : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Okružná 11 071 01 Michalovce
ID: 3452149  Dátum zverejnenia: 18.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.