Vedúci výroby (strojársky priemysel)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za ľudí, procesy a stroje
  • Zabezpečovanie kvality výrobkov
  • Vykonávanie činností v rámci oddelenia výroby zamerané na zabezpečovanie plnenia plánu výroby
  • Základy Lean managmentu a jeho implementácie
  • Sledovanie a dodržanie interných predpisov týkajúcich sa výroby

Požadujeme

  • 10 rokov skúseností s riadením výroby
  • Štruktúrované pracovné metódy a základné obchodné znalosti
  • Základná znalosť SAP výhodou
  • Nemecký alebo anglický jazyk na úrovni B2
  • Vodičský preukaz
  • Silná a asertívna osobnosť
  • Orientácia na výsledky a cieľ
  • Zodpovednosť a ochota pracovať

Ponúkame

  • Základná mzda: 2500€ brutto / mesiac
  • Základná mzda sa môže zvyšovať v závislostí od skúseností kandidáta
  • Výsledky práce zohľadnené vo variabilnej zložke mzdy - bonusový systém
  • Mladý a dynamický kolektív, rodinná atmosféra

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová
+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3450808  Dátum zverejnenia: 17.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.