Vedúci kvality nákupu dielov

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za dodržiavanie smerníc a procesov
  • Spolupráca pri analýze a odstránení problémov pri nakupovaných dieloch
  • Zodpovednosť za označenie nakupovaných dielov
  • Zodpovednosť za Gesperrt chybných dielov
  • Participácia na rozbiehaní nových projektov
  • Organizovanie vrátenej dodávky

Požadujeme

  • FMEA, PPAP
  • 8D Reporting
  • Anglický alebo Nemecký jazyk na komunikačnej úrovni
  • SAP - pokročilý
  • Schopnosť tímovej práce a komunikačná zručnosť

Ponúkame

  • Základná mzda 1500 € Brutto / Mesiac
  • Základná mzda môže rásť od skúseností kandidáta
  • Jazykové vzdelávanie v spoločnosti
  • Možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti
  • Ročná cieľová odmena

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová
+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3447584  Dátum zverejnenia: 13.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.