Farmaceutický laborant

Hľadáme farmaceutických laborantov do Bratislavy, Topoľčian a Šamorína!

Miesto práce

okres Revúca

plný úväzok

Náplň práce

  • vydávanie voľno predajných liekov a doplnkového sortimentu lekárne
  • príjem, príprava, kontrola a uchovávanie liečiv podľa pokynov farmaceuta
  • asistencia farmaceutovi pri vydávaní liekov na lekársky predpis a spracovaní dokladov pre zdravotné poisťovne
  • poskytovanie poradenstva pacientom v obmedzenom rozsahu
  • kontrolovanie cien v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne
  • preberanie zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
  • sledovanie expirácie liekov a ich vyraďovanie
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdelanie v odbore farmaceutický laborant
  • predošlé skúsenosti v oblasti farmaceutického priemyslu výhodou
  • zdravotný preukaz výhodou
  • znalosť MS Office
  • proaktivita a samostatnosť
  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

Ponúkame

  • nákup voľno predajných liekov a sortimentu v lekárni za zvýhodnené ceny
  • motivujúca variabilná zložka mzdy
  • Multisport karta
  • príspevok na DDS
  • pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov
  • možnosť rozvoja kariéry aj do zahraničia
  • poplatok v komorách za zamestnancov hradíme na
  • príspevok na jazykový kurz (angličtina)
  • mzda od 750€ brutto/ mesiac v závislosti od skúseností

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Lucia Michalíková
+421 902 922 833
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3447012  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.