Mechanik - elektrikár

Miesto práce

okres Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • prekáblovanie jednoúčelových strojov a zariadení podľa dokumentácie
  • montáž mechanických podzostáv a zostáv pre vstrekovacie jednotky
  • indikácia a odstraňovanie chýb
  • zapájanie rozvodných skríň a káblových trás
  • montáž oplechovania stroja
  • montáž pneumatických a hydraulických podskupín

Požadujeme

  • minimálna elektrotechnická spôsobilosť § 21
  • ochota pracovať a neustále sa vzdelávať
  • flexibilita
  • fyzická zdatnosť a zdravotná spôsobilosť

Ponúkame

  • základná zložka mzdy je od 630 € brutto, mesačná hrubá mzda sa pohybuje od 756 € do 810 € brutto v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta
  • doprava do práce a z práce bezplatne
  • stravná jednotka v hodnote 3,60 €
  • príplatky : poobedná zmena, práca vo sviatok, nadčasy - nad rámec Zákonníka práce
  • odmeny za kvalitu a plnenie stanovených noriem

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu a otázok kontaktujte konzultantku :
Mgr. Andrea Grečnárová 0905 551 551
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3442113  Dátum zverejnenia: 7.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630 - 630 EUR/mesiac, 630,00 EUR/m