Operations Manager

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • vypracovávanie a implementácia dlhodobej stratégie a cieľov v súlade s predstavou organizácie
  • zodpovednosť za vedenie a profesionálny rozvoj zamestnancov
  • identifikácia príležitostí na zmenu vedúcich k zlepšeniu procesov/komunikácie
  • navrhovanie, plánovanie, implementácia a hodnotenie nových procesov automatizácie
  • zodpovednosť za hladkú komunikáciu operations oddelenia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • hodnotenie efektivity procesov (interne aj externe), hľadanie spôsobov na ich optimalizáciu
  • koordinácia a dohľad na implementáciu automatizácie procesov
  • dohľad na prácu IT koordinátorov
  • zabezpečovanie implementácie všetkých opatrení na ochranu osobných údajov a bezpečného prostredia IS
  • príprava reportov priamo pre vedenie spoločnosti
  • vývoj štandardných operačných postupov / operačných príručiek v celej organizácii
  • podpora komunikácie medzi jednotlivými oddeleniami/kolegami, riešenie vzniknutých problémov
  • zodpovednosť za budget oddelenia

Požadujeme

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie
  • minimálne 3-ročné skúsenosti z korporátneho prostredia, riadiacej pozície
  • 2 ročné skúsenosti a znalosti v oblasti optimalizácie procesov, automatizácie, continuous improvement
  • aktívna znalosť anglického jazyka (úroveň C1)
  • skúsenosti v oblasti project managementu
  • prehľad v IT riešeniach výhodou
  • efektívna komunikácia, výborné organizačné schopnosti
  • vysoká miera samostatnosti
  • inovatívne myslenie
  • zameranie na zákazníka
  • technické myslenie

Ponúkame

  • základná garantovaná mzda 1500€ brutto/mesiac (možné navýšenie v závislosti na skúsenostiach uchádzača)
  • práca v mladom, dynamickom a medzinárodnom tíme
  • možnosť kariérneho rastu a rozvoja
  • pozícia s vysokou mierou samostatnosti
  • komunikácia priamo s vedením spoločnosti
  • účasť na medzinárodných konferenciách

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Barbora Antalíková

+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3435312  Dátum zverejnenia: 29.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.