Vykurovací technik/klimatizér

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Údržba a servis klimatizačných a vykurovacích systémoch
  • Riešenie vzniknutých havarijných situácii
  • Riešenie podnetov a sťažností od klientov
  • Práca vo výškach nad 1,5m
  • Report o stave klimatizačných a vykurovacích systémov a report o priebehu prác pri údržbe
  • Realizácia funkčných skúšok po, oprave alebo údržbe klimatizačných a vykurovacích systémov
  • Spolupráca s dodávateľmi a riešenie porúch

Požadujeme

  • Minimálne § 22 Vyhlášky 508/2009 Z. z.
  • chladiarensky preukaz
  • Prax v odbore TZB
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou v oblasti chladiar alebo elektrotechnik
  • Vodičský preukaz
  • Schopnosť riešiť zverené úlohy efektívne a zodpovedn

Ponúkame

  • Základná mzda od 1200 eur brutto/mesiac + 2x ročne bonus
  • +2 dni dovolenky
  • Auto, notebook, mobil

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ivana Lucká

[email protected]
+421 902 942 472
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3397941  Dátum zverejnenia: 23.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.