Agromanažér pre západné Slovensko

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • zodpovednosť za rastlinnú výrobu v regióne západného Slovenska
  • pravidelná komunikácia s lokálnymi agronómami
  • spolupráca s regionálnym agronómom na príprave podkladov pre osevné postupy
  • plánovanie prác a výnosov plodín, hnojív, osív
  • spolupráca s mechanizačným úsekom
  • spolupráca so živočíšnou výrobou v rámci spoločnosti
  • udržiavanie prehľadu v poľnohospodárskej legislatíve
  • komunikácia a reportovanie orgánom kontroly
  • evidencia údajov v programe SKEAGIS

Požadujeme

  • predchádzajúca prax v agronómii (ideálne 2 roky)
  • vzdelanie v odbore poľnohospodárstvo
  • znalosť anglického jazyka na úrovni B1
  • vodičský preukaz skupiny B
  • ochota cestovať po zverenom regióne
  • výborné organizačné a komunikačné schopnosti

Ponúkame

  • základná mzda 1500€ brutto/mesiac
  • základná mzda sa odvíja od skúseností a seniority uchádzača
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Barbora Antalíková

[email protected]
+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3394239  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.