Marketing Assistant s angličtinou (20h/týždeň)

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce

  • kompletná tvorba príspevkov (Facebook + LinkedIn)
  • kreatíva, nastavenie a optimalizácia kampaní (Facebook + Instagram)
  • obsahové a grafické spracovanie okulahodiacich grafík a prezentácií (online, offline)
  • preklady z/do anglického jazyka a z českého jazyka do reči slovenskej

Požadujeme

  • študent/ka vysokej školy s chuťou na dlhodobejšiu spoluprácu
  • rýdza slovenčina
  • trochu lepšia angličtina (stačí B1)
  • orientácia na intuitívnu prácu v kancelárskych a grafických programoch
  • zdravý balans medzi pravou a ľavou hemisférou (t.j. nemusíš byť úplný umelec ale nesmieš byť ani technický antitalent :-))

Ponúkame

  • získanie cenných skúsenosti z korporátneho HR marketingu
  • príležitosť na profesijný rast v oblasti personálneho manažmentu
  • príjemné pracovné prostredie v centre mesta v ešte príjemnejšom kolektíve
  • možnosť pracovať z domu (podľa potreby)
  • pracovná doba prispôsobená študijnému plánu
  • základná mzda: 4€/hodina brutto (dohoda o brigádnickej práci študenta)

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Túto pozíciu obsadzujeme do interného stavu na oddelenie marketingu pre našu SK divíziu. Sme jednou z najstarších a najväčších personálno-poradenských spoločností.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3392163  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.