Obchodný reprezentant so španielskym/talianskym jazykom (Ref. č.: a0t5800000OZVTkAAP)

Do mladej a dynamickej spoločnosti, ktorá sa venuje oblasti IT a hardwareom hľadáme obchodného reprezentanta. Nepotrebuješ veľa rokov praxe, podstatný je jazyk keďže spoločnosť sa chystá expandovať do ďalších krajín Európy.

Miesto práce

Nitriansky kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Budovanie a udržiavanie vzťahov so stálymi klientmi spoločnosti
  • Aktívne vyhľadávanie nových klientov
  • Prezentácia portfólia produktov a služieb
  • Monitorovanie a analýza trhu
  • Príprava cenových kalkulácií
  • Miesto výkonu práce: Kolárovo

Požadujeme

  • Ovládanie španielskeho alebo talianskeho jazyka na úrovni B2 - C1
  • Ovládanie maďarského jazyka na základnej úrovni
  • Komunikatívnosť a precíznosť
  • Prezentačné zručnosti
  • Dobrá sebadisciplína a sebaorganizácia
  • Schopnosť riešiť konflikty
  • Skúsenosť s predajom/zákazníckym servisom
  • Životopis prosím zasielajte aj s Vašou fotografiou

Ponúkame

  • Pravidelné vzdelávanie, účasť na odborných školeniach a prezentácia
  • Mladý kolektív
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Služobné cesty v zahraničí
  • Mzdové podmienky: 1000 € brutto / mesiac + provízie

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová n.neuhybelova@trenkwalder.com
+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3386373   Dátum zverejnenia: 11.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.