Projektový manažér - oblasť strojárstva (Ref. č.: a0t5800000OZTlVAAX)

Miesto práce

Piešťany

plný úväzok

Náplň práce

  • zodpovednosť za komplexné riadenie projektov
  • spracovanie časového harmonogramu realizácie zákazky/projektu
  • vytvorenie špecifikácie materiálu vyrábaného na zákazku
  • zabezpečenie koordinácie výroby materiálu
  • technologická špecifikácia projektu
  • zabezpečovanie dokladov kvality a skúšobných protokolov
  • dohliadanie na zmeny v projektovej dokumentácie
  • zodpovednosť za pridelenú zákazku čo sa týka plnenia termínov, či kvalitatívneho plnenia

Požadujeme

  • vzdelanie v strojárskom odbore podmienkou
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni B2
  • organizačné schopnosti a schopnosť samostatného riešenia problémov
  • skúsenosti s čítaním projektovej dokumentácie
  • flexibilita, dôslednosť a presnosť
  • vodičský preukaz sk. B

Ponúkame

  • základná mzda 900€ brutto/mesiac (možné navýšenie v závislosti na pracovných skúsenostiach a seniorite uchádzača) + variabilná zložka
  • práca na zaujímavých projektoch v oblasti výroby kovových konštrukcií
  • príspevky na dovolenky
  • finančné odmeny pri jubileách
  • podpora športových aktivít
  • možnosť výhodného ubytovania a stravovania

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Barbora Antalíková

[email protected]
+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3386372   Dátum zverejnenia: 11.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.