Zodpovedný farmaceut s licenciou

plný úväzok

Náplň práce

  • Riadenie prevádzky a poskytovanie lekárenskej starostlivosti počas určenej prevádzkovej doby a počas pohotovostných služieb
  • Koordinácia a zabezpečenie informačného systému o liekoch a zdravotníckych pomôckach
  • Organizuje a riadi hospodárenie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami
  • Vytvára plán školení pre pracovníkov lekárne a následne školí pracovníkov lekárne
  • Zabezpečenie prehľadov o nových liekoch a o tomto informuje odborných zamestnancov lekárne
  • Zodpovednosť za manipuláciu s omamnými a psychotropnými látkami v zmysle zákona 139/1998 Z.z. a s určenými látkami v zmysle zákona 331/2005 Z.z.
  • Vybavovanie závažných a operatívnych úloh z poverenia vedenia spoločnosti
  • Zodpovednosť za technický stav lekárne

Požadujeme

  • atestácia
  • licencia
  • zdavotný preukaz - nevyhnutnosť

Ponúkame

  • Plánovaný kariérny rast v rámci celej skupiny aj v zahraničí
  • Motivujúca variabilná zložka mzdy
  • Finančná podpora kreditového vzdelávanie zamestnancov
  • Využívanie služieb polikliniky ProCare za zvýhodnených podmienok
  • príspevok na DDS
  • Finančná podpora pri jazykovom vzdelávaní
  • Pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov
  • Poplatok v komorách za zamestnancov hradíme na 100 %

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3361645  Dátum zverejnenia: 14.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.