Technický operátor - strojník balenia

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Do závodu na výrobu čokolády hľadáme technických operátorov. Nenáročná práca v kmeňovom stave s množstvom benefitov.
  • Zodpovednosť za preventívnu a reaktívnu údržbu pridelených zariadení
  • Príprava kotúčov na výmenu a následná výmena
  • Senzorické kontrolovanie výrobkov, odoberanie vzoriek a vizuálna kontrola linky
  • Znalosť a schopnosť obsluhy strojov na baliacom úseku linky

Požadujeme

  • Manuálne a technické zručnosti
  • Skúsenosti s mini údržbou strojov
  • Práca s PC - používateľská úroveň
  • Logické myslenie
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Vzdelanie v odbore mechanik, opravár strojov je výhodou
  • Prax vo výrobnom závode je výhodou

Ponúkame

  • Veľmi dobré mzdové ohodnotenie
  • Zamestnanecký deputát
  • Stravovanie v závodnej jedálni a gastrolístky
  • Pomoc s vybavením výhodného ubytovania
  • Rôzne príspevky (pri narodení dieťaťa, jubileu a podobne)
  • Životné poistenie
  • Doplnkové dôchodkové poistenie

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová [email protected]
+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3361399  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.