Koordinátor Logistiky (Ref. č.: a0t5800000FcvnaAAB)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Denná komunikácia s prideleným personálom (vodiči LKW)
  • Objednávanie a plánovanie logistických služieb
  • Starostlivosť o včasné plnenie dodávok zákazníkom
  • Starostlivosť o dodržiavanie a správnosť expedičných dokladov
  • Riešenie logistických problémov a reklamácií

Požadujeme

  • Skúsenosti s logistikou, alebo s prácou v špedičnej spoločnosti
  • Skúsenosti s dodávateľsko - odberateľskými vzťahmi
  • Veľmi dobré organizačné schopnosti

Ponúkame

  • 13 a 14 plat
  • Príspevky na cestovné
  • Príspevky na stravné nad rámec zákona
  • Seriózny zamestnávateľ

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
[email protected]
+421 902 942 465
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3361159   Dátum zverejnenia: 13.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.