Formovač káblových zväzkov

Miesto práce

okres Hlohovec

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na hlavný pracovný pomer
  • miesto výkonu práce Hlohovec - Šulekovo
  • práca v dvojzmennej prevádzke, 8 hod. pracovné zmeny
  • vyrábať a formovať káblové zväzky
  • jednoduchá práca väčšinou v sede

Požadujeme

  • práca veľmi vhodná pre ženy
  • dobrý zdravotný stav a zrak
  • vlastná, mestská, alebo hromadná doprava
  • stredoškolské vzdelanie bez maturity

Ponúkame

  • nástupný plat 860€/mesiac brutto + príplatky
  • príplatok za poobednú zmenu
  • príplatok za nadčas
  • výkonnostná prémia
  • dochádzková prémia
  • mimoriadna prémia
  • 13. a 14. plat
  • stravné lístky v hodnote 3,80€ za každý odpracovaný deň

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Stabilná perspektívna zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu môžete poslať Váš životopis na mailovú adresu [email protected] , alebo zavolať na telefónne číslo 0908 908 798.
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3357679  Dátum zverejnenia: 10.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou