Country Sales and Marketing assistant (Ref. č.: a0t5800000FbtgcAAB)

Chceli by ste využiť svoje organizačné a komunikačné schopnosti a angličtina Vám nerobí problém? Láka Vás vstúpiť do farmaceutického businesu?

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • podpora organizácie kongresov a obchodných stretnutí
  • spracovávanie dát (cestovné náklady, ubytovanie, registrácie na kongresoch)
  • podpora lokálnych kongresov a certifikovaných seminárov (objednávky, zoznamy účastníkov)
  • udržiavanie kontaktov s účastníkmi, zmluvy pre účastníkov
  • spracovávanie vstupných údajov z predaja obchodných zástupcov
  • registrácia objednávok a faktúr v účtovnom systéme
  • zabezpečovanie objednávok a aktivácie mobilných telefónov
  • objednávanie kancelárskych potrieb
  • archivácia dokumentov
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • anglický jazyk minimálne na úrovni B1
  • zameranie na detail
  • organizačné schopnosti
  • príjemné vystupovanie
  • komunikačné schopnosti

Ponúkame

  • zaujímavé mzdové ohodnotenie
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • bonusový systém
  • stravné lístky

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pre švajčiarsku spoločnosť pôsobiacu vo farmaceutickom priemysle hľadáme kandidáta na pozíciu Country Sales and Marketing assistant.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Barbora Antalíková

[email protected]
+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3331514   Dátum zverejnenia: 9.3.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.