Administratívna podpora údržby (sieť bankomatov); plynulá NJ a AJ (Ref. č.: a0t5800000FbMPyAAN)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Vzdialená administratívna koordinácia údržby siete bankomatov v Rakúsku
  • Primárne slúži ako komunikačný most medzi technickým personálom v Rakúsku v nemčine a centrálou v Poľsku v angličtine
  • Prebranie požiadavky/tiketu od technika a jeho nasmerovanie centrále buď telefonicky alebo písomne
  • Ďalšia koordinácia až do uzavretia prípadu
  • Evidencia úkonov
  • Výpomoc slovenskému tímu koordinátorov podľa potreby

Požadujeme

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Nemecký jazyk aktívne a Anglický jazyk minimálne na úrovni B1
  • Komunikatívnosť, zodpovednosť, organizovanosť, skúsenosť v administratíve
  • Technické znalosti nie sú potrebné

Ponúkame

  • Veľmi zaujímavé platové ohodnotenie
  • Štandardné firemné benefity

Mzda

Dohodou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Nadnárodná spoločnosť zameraná na prevádzku sietí bankomatov pre finančné inštitúcie.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Jozef Tencer

+421 911908798

j.tencer@trenkwalder.com
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3308773   Dátum zverejnenia: 13.2.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.