Produktový špecialista (práca vhodná aj pre absolventov)

Miesto práce

Slovensko

plný úväzok

Náplň práce

  • Aktívna spolupráca s obchodným oddelením, podpora obchodníkov
  • Spolupráca s marketingovým oddelením
  • Komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
  • Spolupráca s inými odbornými oddeleniami s cieľom zabezpečiť efektívnu výrobu nových/prehodnotených produktov
  • Vypracovávanie obchodných a marketingových ponúk od plánov až po realizáciu
  • Aktívna realizácia riešení priamo na stavbách
  • Vytváranie cenových kalkulácií
  • Analýza a orientácia na trhu

Požadujeme

  • Pozícia vhodná aj pre absolventov
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom (B2 - C1)
  • Aktívna znalosť MS Office - hlavne excel (kontingenčné tabulky, funkcie)
  • Absolvent stavebnej fakulty
  • Znalosť stavebného materiálu
  • Technické myslenie
  • Komunikatívnosť
  • Samostatnosť aj práca v tíme
  • Spoľahlivosť

Ponúkame

  • Školenia a konferencie v zahraničí
  • Firemné aktivity a teambuildingy
  • Práca v malom tíme v jednej z divízii spoločnosti s možnosťou profesného aj osobnostného rastu
  • Koncoročné odmeny v prípade nadštandardného hospodárskeho výsledku spoločnosti
  • Možnosť investovať do kapitálu spoločnosti
  • Program Multisport
  • Stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona
  • Nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová
M: +421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3307148  Dátum zverejnenia: 10.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.