Technológ Junior v automotive (aj absolvent) Nové Mesto n Váhom

Šanca pre šikovného juniora/absolventa vyrásť na technológa

Miesto práce

okres Považská Bystrica

plný úväzok

Náplň práce

  • Zabezpečovanie technológií a technologických postupov pre proces lakovania automobilových komponentov (svetlomety)
  • Kontrola a dodržiavanie technologických postupov
  • Koordinácia nábehu nových technológií a nových projektov
  • Odstraňovanie príčin vzniku nepodarkov, spolupráca s nastavovačmi pri zoraďovaní, nastavovaní výrobných strojov
  • Vyhotovovanie, spracovanie a kontrola technickej dokumentácie k novým aj aktuálnym projektom

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Anglický jazyk alebo Nemecký jazyk aktívne je podmienka
  • Znalosť metód v automotive, ako aj predchádzajúca prax ako technológ výhodou
  • O pozíciu sa môže uchádzať aj absolvent

Ponúkame

  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Vyspelý školiaci a tréningový program pre juniorov a absolventov
  • Profesijne tréningy pre seniorov
  • Štandardné benefity

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Globálna automotive subdodávateľská spoločnosť, ktorá na Slovensku vyrába najmä svetlomety pre automobily.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3286830  Dátum zverejnenia: 15.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.