Si magnet na nové príležitosti? Baví ťa rozvíjanie komunikačných zručností? Máš ambície? Do nášho rozširujúceho sa tímu hľadáme perspektívneho obchodníka!

Business Development Manager (Ref. č.: a0t5800000Fa1gHAAR)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Premyslené pátranie po nových príležitostiach (nie tzv. Rambo Sales)
  • Udržiavanie dobrých vzťahov s existujúcimi klientmi
  • Starostlivosť o minimálne jednu z našich sužieb
  • Úzka spolupráca s oddelením recruitmentu
  • Komunikácia a negociácia na oboch "bojových poliach" (konzultant vs. klient)

Požadujeme

  • Silné obchodnícke zmýšľanie, spoľahlivosť, orientácia na cieľ
  • Zdravý prehľad o trhu práce
  • Aktívna angličtina alebo nemčina (pre porozumenie s cudzojazyčnými klientmi)
  • Kvalitné vodičské zručnosti
  • Skúsenosti v obchode sú veľmi vítané a zaplatené (nie však podmienkou)

Ponúkame

Chceme ťa, ak ty chceš:
  • Mať šéfa, pre ktorého si rovnocenným partnerom a nie iba číslom
  • Pochopiť, ako fungujú malé spoločnosti
  • Rozumieť rozhodovacím procesom vo veľkých spoločnostiach
  • Pomáhať ľuďom a komunikovať s rozmanitými typmi osobností
  • Osobný rozvoj v zmysluplnej oblasti a sebarealizáciu na vlastných projektoch
  • Služobné auto, telefón a notebook (aj na súkromné účely)
  • Pracovať v príjemnom prostredí v centre mesta
  • Priateľskú a veselú atmosféru v mladom kolektíve
  • Vychutnávať si s nami dobré jedlo :-)

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Andrea Erniholdová

a.erniholdova@trenkwalder.com
+421 911 235 982
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3284423   Dátum zverejnenia: 11.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.