Servisný technik - obrábacie stroje (mechanika, elektrika) homeoffice

Samostatná práca pre skúseného servisného technika obrábacích strojov

Miesto práce

okres Hlohovec

plný úväzok

Náplň práce

  • vykonávanie servisných zásahov a technická starostlivosť o zákazníkov po celej SR
  • v rámci servisných zásahov montovanie a opravovanie elektrických častí obrábacích strojov, opravy mechanických porúch strojov, výmeny ložisk, celých agregátov ...)
  • komunikácia so zákazníkmi, technikmi a zástupcami výrobcu v zahraničí v anglickom alebo nemeckom jazyku
  • časté cestovanie po celej SR

Požadujeme

  • stredoškolské vzdelanie najlepšie technického zamerania
  • anglický alebo nemecký jazyk aktívne
  • odborná spôsobilosť pre opravy elektrických častí zariadení a tiež prax v oblasti opráv mechanických častí obrábacích strojov
  • Schopnosť komunikovať so zákazníkom, samostatne pracovať bez dozoru
  • Aktívny vodič

Ponúkame

  • tréningový a školiaci program
  • zaučenie priamo u výrobcu
  • technická podpora od celého teamu ako aj od výrobcu strojov
  • adekvátne finančné ohodnotenie
  • práca z domu
  • na výber možnosť mať pracovný automobil alebo preplácanie nákladov

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Nemecká výrobná spoločnosť, ktorá sa na Slovensku zaoberá distribúciou a poskytovaním servisných služieb pre stroje na obrábanie hliníkových a plastových profilov a strojov na výrobu plastových okien.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3257039  Dátum zverejnenia: 30.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.