Logistický koordinátor - Malacky

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme šikovného koordinátora logistiky.

Miesto práce

okres Malacky

plný úväzok

Náplň práce

  • navrhovanie a realizácia projektov v oblasti zásobovania a logistiky
  • príjem, kontrola a schvaľovanie objednávok z rôznych predajných kanálov
  • spracovanie prijatých objednávok a komunikácia s partnermi
  • plánovanie výdajov logistického centra
  • vyhodnocovanie efektívnosti procesu prepravy a navrhovanie opatrení na jej zvyšovanie
  • vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie
  • reporting

Požadujeme

  • VZDELANIE: SŠ, VŠ I. alebo II. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office, SAP
  • PRAX: min. 1 rok
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: dobré komunikačné schopnosti, zodpovedný prístup, spoľahlivosť, tímový hráč, multi-tasking, analytické myslenie, dobré negociačné schopnosti

Ponúkame

  • práca na trvalý pracovný pomer a dobou neurčitou
  • motivačné finančne ohodnotenie
  • zamestnanecká cafetéria a pitný režim
  • dovolenka nad rámec zákona
  • vianočný večierok, family day
jazykové kurzy
  • cestovné, životné a úrazové poistenie
  • Informácie pre uchádzača

    Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

    Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

    Spoločnosť je celosvetovým lídrom v segmente potravín a nápojov.

    Hlavná oblasť pôsobenia

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
    Mám záujem
    V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
    Mgr. Ildikó Baksová
    e-mail: [email protected]
    Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
    ID: 3235937  Dátum zverejnenia: 7.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.