Junior konštruktér - Solidworks

Pracovná príležitosť pre mladého konštruktéra, ktorý má praktické skúsenosti s prácou v programe Solidworks, má aktívny anglický jazyk a chce uplatniť svoje zručnosti v oblasti priemyselných (agro) technológií.

Miesto práce

okres Nitra

plný úväzok

Náplň práce

  • kreslenie a príprava konštrukčných riešení pre stroje, nástroje a ich súčasti podľa technických požiadavok,
  • príprava technickej dokumentácie a 3D modelov pre výrobné stoje a zariadenia,
  • participácia na realizácii nových strojov a zariadní,
  • identifikovať možnosti pre zmenu za cieľom zlepšenia technológií,
  • príprava dokumentácie pre nové výrobné procesy
  • kreslenie technickej dokumentácie v programe Solidworks a Autocad;

Požadujeme

  • nutnosťou je praktická skúsenosť s prácou v programe Solidworks,
  • veľkou výhodou je skúsenosť s prácou v programe AUTOCAD resp. Catia, alebo v inom kresliacom programe,
  • vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa so strojárskym alebo technickým zameraním,
  • aktívny anglický jazyk alebo nemecký jazyk na úrovni B2,
  • ochota cestovať do zahraničia niekoľkokrát v priebehu roka,
  • technické myslenie,
  • zodpovedný prístup k práci,
  • vodičský preukaz sk. B;

Ponúkame

  • priestor pre osobnostný aj kariérny rozvoj,
  • možnosť cestovať do zahraničia,
  • podpora vo vzdelávaní,
  • zaujímavý sociálny program;

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."​

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárenského priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Michalíková
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3225950  Dátum zverejnenia: 26.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.