Pracovník logistiky - obsluha VZV pre chemickú spoločnosť

Pre štvorzmennú prevádzku v Devínskej Novej Vsi hľadáme na trvalý pracovný pomer šikovného vodiča/ šikovnú vodičku VZV s platným preukazom a s viacročnou praxou. Práca nie je fyzicky náročná.

Miesto práce

Bratislavský kraj, Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • zabezpečenie prepravy materiálov podľa pokynov zo skladu na určené miesto v produkcii,
  • nakládka a vykládka kamiónov prostredníctvom VZV,
  • príjem materiálov a manipulácia s materiálmi v skladových priestoroch,
  • aktualizácia skladových zásob (naskladnenie a vyskladnenie)
  • inventarizácia a aktualizácia stavu materiálov,
  • obsluha VZV;

Požadujeme

  • platný preukaz na obsluhu vysokozdvižného vozíka,
  • stredoškolské vzdelanie bez / s maturitou,
  • viacročná prax na pozícii skladníka / vodiča VZV je veľkou výhodou,
  • základná znalosť práce s PC - MS Word, MS Excel,
  • aktívny prístup k práci,
  • ochota pracovať v štvorzmennej prevádzke,
  • spoľahlivosť, systematickosť a zodpovednosť,
  • komunikatívna a priateľská osobnosť,
  • tímový duch;

Ponúkame

  • príplatky a dochádzkové bonusy,
  • ročný bonus,
  • preplácanie nadčasov,
  • práca v stabilnom tíme;

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."​

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je významná chemická spoločnosť poskytujúca inteligentné systémové riešenia a vysoko kvalitné produkty v rozličných výrobných odvetviach.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Michalíková
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3218582  Dátum zverejnenia: 18.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.