Senior IT Systémový Administrátor

Pracovná ponuka v mladom kolektíve a priateľskej atmosfére

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

Nudí ťa sedieť 8 hodín za počítačom a dookola opakovať tú istú vec?
Chceš si rozšíriť obzory?
Nechceš byť viac zabednený prácou s tou istou technológiou?
Hľadáme práve teba!

Pre klienta hľadáme systémového administrátora, ktorý svoju prácu robí rád. Odmenou mu je okrem skvelého, mladého, kolektívu a priateľskej atmosféry aj široké pole pôsobnosti. Už ťa nikto nebude škatuľkovať a vymedzovať ti level supportu. Viac vecí spoznáš, viac vecí sa naučíš. Všetko interné projekty. Certifikáty ti preplatia!

Požadujeme

Čo od teba čakajú:
  • Hyper - V / MS System Center
  • Active directory / DNS
  • Ms Exchange Server
  • Angličtinu na komunikatívnej úrovni
Čo je dobré poznať:
  • SharePoint
  • PKI
  • Cloud Services (ESA, Office365)

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Na otázky k IT pozíciám odpovedá Jozef Tencer:
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3214471  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.