Junior IT Systémový administrátor

Pracovná ponuka v mladom kolektíve a priateľskej atmosfére

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

Nudí ťa sedieť 8 hodín za počítačom a dookola opakovať tú istú vec?
Máš už skúsenosti so správou serverov, ale zdá sa ti, že sa už nič nové neučíš?
Chcel by si nabrať nové skúsenosti pod dohľadom skúsených odborníkov?
Hľadáme práve teba!

Pre klienta hľadáme systémového administrátora, ktorý svoju prácu robí rád. Odmenou mu je okrem skvelého, mladého, kolektívu a priateľskej atmosféry aj široké pole pôsobnosti. Už ťa nikto nebude škatuľkovať a vymedzovať ti "tvoj piesoček". Viac vecí spoznáš, viac vecí sa naučíš. Všetko interné projekty. Certifikáty ti preplatia!

Požadujeme

Čo od teba čakajú:
  • Vieš urobiť backup&restore systému
  • Ovládaš cloudové riešenie ako Office365
  • Nerobí ti problém správa antivírusového programu
  • Vieš čo znamená print services a file server a vieš s nimi pracovať
  • Angličtinu na komunikatívnej úrovni

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Na otázky k IT pozíciám odpovedá Jozef Tencer:
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3214470  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.