Vedúci projektu / Hlavný konštruktér - Michalovce - Anglický jazyk

Hľadáme šikovného Vedúceho projektu/konštruktérov do Michaloviec s aktívnou angličtinou.

Miesto práce

okres Michalovce

plný úväzok

Náplň práce

  • riadenie projektov a výrobných procesov pre zavedenie nových produktov do výroby
  • komunikácia so zákazníkom (ochota cestovať v rámci EÚ) a s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • kalkulácia nákladovosti jednotlivých projektov
  • zlepšovanie existujúcich výrobných procesov
  • tvorba pracovných postupov
  • riadenie tímu konštruktérov
  • reporting

Požadujeme

  • VZDELANIE: VŠ II. alebo III. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (min. úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office, CAD (AutoCAD alebo SolidWorks)
  • PRAX: min. 3 roky
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: dobré komunikačné schopnosti, zodpovedný prístup, spoľahlivosť, tímový hráč, multi-tasking, analytické myslenie, prirodzená autorita

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • kariérny rast
  • Vianočná párty
  • iné sociálne benefity

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Ildikó Baksová
e-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3201574  Dátum zverejnenia: 29.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 € brutto