Asistent audítora s praxou

Účtovná a audítorská consultingová spoločnosť hľadá šikovného asistenta pred realizáciu externých účtovných auditov pre malé stredné a veľké spoločnosti v Bratislavskom kraji.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • účasť na audite účtovných závierok v priestoroch klienta v rámci Bratislavského kraja,
  • komunikácia s klientmi, prezentácia výstupov pre klientov,
  • príprava dokumentácie pre realizáciu finančného auditu,
  • zhodnotenie zákazky, zhrnutie zistení z auditu,
  • vykonávanie činnosti asistenta auditu, práca pod vedením skúseného firemného audítora,
  • zodpovednosť za dodržiavanie stanovených termínov;

Požadujeme

  • nutnosťou je ukončené vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
  • prax na pozícii asistent auditu minimálne 1 rok,
  • nutnosťou sú najmä znalosti a skúsenosti zo slovenského účtovníctva,
  • veľkou výhodou je znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
  • vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti,
  • dobre organizovaná, na detail orientovaná, analytická osobnosť,
  • vynikajúca schopnosť time managementu,
  • ochota cestovať v rámci Bratislavského kraja,

Ponúkame

  • práca v renomovanej účtovníckej a audítorskej spoločnosti,
  • motivujúci systém ohodnotenia,
  • kariérny rozvoj pod vedením skúseného profesionála;

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť poskytujúca služby v oblasti účtovného, daňového a audítorského poradenstva pre externých klientov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3191590  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.